Підставка під фідер своїми руками: як зробити стійки для фідера, триногу, тримач під фідерне вудилище

Незамінна річ для риболовлі з донною вудкою — сконструйована підставка під фідер своїми руками. У запасливого рибака завжди є кілька різновидів опор під вудлище. Кожен штатив може підтримувати кілька вудок.

Снасть з годівницею при лові видобутку вимагає обов’язкового використання підпір. По-перше, це комфорт при лові, по-друге, вудилище фіксується нерухомо, волосінь добре натягнута.

Контроль сигналізатора клювання залежить від стійкості вудки. При тривалому вудінні без цього механізму просто не обійтися.

Видовий асортимент підставок

Використання підставки для фідерних вудилищ значно покращує процес риболовлі. Рибака не варто тримати вудку довгий час в руках, особливо при затяжній риболовлі. Приємно отримати від процесу рибної ловлі не тільки хороший улов, а насолоду, відпочинок і комфорт.

Проводячи моніторинг запропонованої продукції, хочеться сказати, що асортимент підпор може задовольнити потреби, як рибалок новачків, так і професіоналів.

Найбільш затребуваними видами є:

  1. Стійки для вудок — промисловий варіант, який відмінно підходить для риболовлі фідерним вудилищем в різних точках. Регулюються по висоті, бувають одно і двусоставными. Перевага одинарних стійок в тому, що вудилища можна встановлювати далеко один від одного. Вываживая рибу, снасті не плутаються з-за відстані. Недолік — стійку можна встановити на твердих покриттях типу асфальту, дерев’яних містків, кам’янистих берегах.
  2. Дерев’яні кілочки — виготовляються на березі з рівних гілок. Нижній край загострюють, щоб легше поглибити пристосування. Такий держатель виготовити просто, швидко і без витрат. Мінус — не завжди у водойми є дерева, втрата часу, нанесення шкоди природі.
  3. Комлевые власники — найбільш популярні при використанні фідерів. Фіксують фідерне вудилище за рукоятку. Тринога, на якій кріпиться тримач, поглиблюється тільки на грунтовому або піщаному узбережжі. Цей вид підставки має більше переваг, ніж недоліків. Надійно утримує снасть, тримач компактний і зручний, але не скрізь можна зміцнити.
  4. Рід-Під — багатофункціональний вид опор для професійних рибалок. Установка не залежить від типу ґрунту або місця, де планується лов. Утримує 3-4 вудлища одночасно. Прекрасно зарекомендував себе при ловлі коропа. Найбільш стійкий варіант рід-під з триногою. Перевага цього виду у тому, що швидко розбирається і збирається, є регулятор відстані між вудлищами, регулятор висоти.

Вся конструкція збирається в спеціальну сумку-чохол. Недолік — дороге задоволення для риболовлі, має великі розміри.

  1. Бузбар — найбільш компактна опора зі стійками. Призначений пристрій для лову 2-3 вудками. Мобільний механізм, є пристосування до будь-якого типу узбережжя, займає небагато місця в автомобілі. Один недолік — його вартість.
Поодинокі стійки або багатофункціональні механізми вибирати любителю рибної полювання. Зробити підставку для фідера або придбати промисловий варіант залежить від бажання і матеріального стану рибака.

Саморобні підставки

Риболовля — задоволення, що вимагає матеріальних вкладень в снасті і рибальський арсенал. Багато любителів роблять пристосування для лову самі, використовуючи підручний інвентар. Рибалки не тільки хороші добувачі, оповідачі, але і ще чудові «інженери-конструктори».

Твердження: «Хочеш зробити добре — зроби сам» для рибалок підходить куди краще.

З чого ж професіонали рекомендують зробити підставку самостійно:

  • металевий дріт або прут, в залежності на якій берег призначено споруда;
  • жила алюмінієвого кабелю;
  • поліпропіленова труба для поливу;
  • пластмасова вішалка;
  • металева швабра.

Судячи за вказаними матеріалами, підставка для фідера своїми руками великих витрат не потребує, а творчість і майстерність у кожного своє.

Підставка під фідерне вудилище — важливий механізм і необхідність. Вона продовжує службу вудилища, дозволяє спокійно контролювати поклевку, вчасно підсікати і з комфортом провести час у водойми. Якому варіанту віддати перевагу визначатися рибалці.

Схожі статті

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: